> > Relokacja-maszyn

Relokacja maszyn

Relokacja maszyn przemysłowych

 

Relokacja maszyn przemysłowych jest skomplikowanych procesem, który wymaga nie tylko odpowiedniej wiedzy technicznej i umiejętności logistycznych, ale też dysponowania specjalistycznym sprzętem. Relokacja maszyn polega na ich transporcie w wybrane miejsce. Oferujemy usługi relokacyjne na terenie Torunia i dokładamy wszelkich starań, aby prawidłowo zaplanować cały proces logistyczny.

 

Jak wygląda przenoszenie linii produkcyjnych?

 

Przenoszenie linii produkcyjnych, podobnie, jak przenoszenie maszyn składa się z kilku ważnych etapów. Na samym początku konieczne jest zorganizowanie sprzętu, który umożliwi transport urządzeń w określone miejsce. Kolejnym etapem jest demontaż maszyn. W tym celu nasi specjaliści odpowiednio zabezpieczają i czyszczą urządzenie oraz zapoznają się z dokumentacją techniczną. Następnie mogą rozpocząć jego rozbiórkę.

 

Podczas dalszych prac nasi pracownicy starannie pakują elementy maszyny i przygotowują je do transportu. Podczas przemieszczania maszyn zdemontowane urządzenia są odpowiednio zabezpieczone i nie zostają uszkodzone. Po dotarciu w wybrane miejsce następuje alokacja maszyn, ich ponowny montaż i przydzielenie do wykonywania określonych prac.