> O-firmie

Informacje o firmie

 
         Historia Przedsiębiorstwa Sprzętu i Transportu eM-Tech sp. z o.o. w Toruniu sięga 1990 roku, kiedy to Ireneusz Mulski, obecny Prezes Zarządu Spółki, rozpoczął jako osoba fizyczna indywidualną działalność gospodarczą pod nazwą Usługi Transportowo-Dźwigowe Ireneusz Mulski. W kolejnych latach dołączyli do niego synowie Sławomir Mulski i Wojciech Mulski zakładając swoje działalności gospodarcze. 
 
         W styczniu 2004 r. w wyniku przeprowadzonych przekształceń i połączenia indywidualnych przedsiębiorstw wspólników, powstało funkcjonujące do chwili obecnej, Przedsiębiorstwo Sprzętu i Transportu eM-Tech spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Toruniu. 
 
        Od tego momentu rozpoczął się dynamiczny rozwój Firmy wyrażający się przede wszystkim w stałym poszerzaniu katalogu świadczonych usług, czego efektem jest pozyskiwanie nowych i uznanych Klientów oraz udział w ostatnich latach w obsłudze sprzętowej wielu ważnych inwestycji budowlanych w regionie. Starając się sprostać potrzebom rynku i oczekiwaniom Klientów priorytetem Spółki stało się ciągłe unowocześnianie posiadanej bazy sprzętu dźwigowo-budowlanego oraz taboru transportowego. Firma w swej działalności posługuje się maszynami i pojazdami takich marek jak TEREX-DEMAG, LIEBHERR, GROVE, JCB, VOLVO, MAN, MERCEDES, EXTEC, SANDVIK.
 
        Spółka w szczególności świadczy usługi w zakresie wynajmu (wraz z operatorami) ciężkiego sprzętu budowlanego tj. nowoczesnych żurawi samojezdnych (o udźwigu do 250 ton), sprzętu do robót ziemnych m.in. koparko-ładowarek, ładowarek kołowych, koparek gąsienicowych, ładowarek teleskopowych, a także transportu wszelkiego rodzaju ładunków w tym specjalnych i ponadnormatywnych oraz przewozu maszyn budowlanych (zestawy niskopodwoziowe o ładowności do 45 ton).
 
        Po wzbogaceniu parku maszyn o nowoczesną mobilną kruszarkę szczękową oraz mobilny dwupokładowy przesiewacz Spółka rozszerzyła swoją działalność o kompleksowe usługi rozbiórkowe w tym recykling i utylizację odpadów budowlanych oraz frakcjonowanie, segregację i sprzedaż kruszyw budowlanych (gruzu, tłucznia betonowego, kamieni, piasku, żwiru, ziemi i innych materiałów sypkich).
 
 
Aktualności
emtech
14 październik 2016

Montaż pionowego zbiornika

Montaż pionowego zbiornika
emtech
09 sierpień 2016

Alokacja maszyny 72 t z Poznania do Kielc

Alokacja maszyny 72 t z Poznania do Kielc
emtech
20 czerwiec 2016

Zakup żurawia LTM1070-4.2

Zakup żurawia LTM1070-4.2
emtech
28 maj 2016

Utwardzanie placu magazynu Interhandler

Utwardzanie placu magazynu Interhandler
emtech
08 kwiecień 2016

Zakup nowej koparko-ładowarki Volvo

Zakup nowej koparko-ładowarki Volvo
emtech
06 kwiecień 2016

Montaż słupa reklamowego na autostradzie A1

Montaż słupa reklamowego na autostradzie A1

emtech