> Transport-specjalistyczny

Transport Specjalistyczny

 

Transport hds

Transport hds są to specjalistyczne usługi przewozu ciężkich ładunków przy użyciu hydraulicznego dźwigu samochodowego. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi transportu ponadgabarytowego, który polega na przewożeniu urządzeń bądź maszyn, które swoimi wymiarami i ciężarem znacznie przekraczają dopuszczalne normy.

 

Jak wiadomo, duże ładunki często sprawiają poważny problem nie tylko podczas załadunku, ale też w momencie transportu. W takiej sytuacji konieczne jest odpowiednie zaplanowanie procesu logistycznego przewozu tak ciężkich gabarytów. Nasza firma dysponuje ogromną wiedzą techniczną i specjalistycznym sprzętem, który umożliwia zorganizowanie transportu ponadgabarytowego.

 

Oferujemy też usługi transportu niskopodwoziowego, który wykonuje się przy użyciu specjalnej przyczepy niskopodwoziowej. Wówczas można transportować sprzęty, takie jak koparki, dźwigi, czy też podnośniki budowlane. Dysponujemy odpowiednio przygotowanymi naczepami, które spełniają wszelkie wymagania do przewożenia tego typu maszyn. Nasze naczepy mają niezbędne oświetlenie, oznaczenia i wyposażenie, które pozwala bezpiecznie załadować i przetransportować sprzęt. Dodatkowo naczepy mają pokład ładunkowy specjalnie przystosowany do legalnego załadunku i rozładunku ciężkich urządzeń.

 

W zakresie oferowanych przez nas usług znajdują się specjalistyczne usługi transportowe. Posiadamy nowoczesny tabor wyposażony w naczepy, które umożliwiają przetransportowanie różnego rodzaju ładunków, takich jak towary, pojazdy czy maszyny budowlane. Do wykonywania transportu ponadgabarytowego używamy naczep:

 
  • skrzyniowych, 
  • samowyładowczych,
  • specjalistycznyche,
  • wyposażonych w HDS o udźwigu do 10 ton, 
  • dłużyc, 
  • zestawów oplandekowanych, 
  • zestawów niskopodwoziowych z najazdami. 

emtech

 

 

 

 

 

Przykłady zastosowania: